Kusové soustružení

Odkazy: Soustružení , řemenice , simering , mosazná pouzdra , bronzová pouzdra , klínové řemenice , vícedrážkové řemenice , úpravy hřídelí , repase převodovek , vymezovací kroužky , obrábění kovu , cnc soustružení , cnc obrábění , Praha

Na klasickém soustruhu provádíme přesné kusové soustružení. Vyrábíme nové díly, repasujeme staré. Vyrábíme řemenice, pouzdra, lamely, šrouby, kroužky pod simeringy, kuželové kolíky,

Soustružíme například díly pro automobily a motockly - soustružení je velmi vhodné pro repase použitých a poškozených dílů, i pro výrobu nových. Soustružíme díly jak pro novější modely, tak pro veterány. Našimi stálými zákazníky jsou právě autoopravny - repase řadících skříní, výroba napínáků pro rozvody.

Soustružením také vyrábíme a repasujeme díly pro stroje a zařízení, jako je přetáčení brzdových bubnů, opravy a výroba pružných spojek, drážky pro klíny, přetáčení domků, distanční kroužky a podložky, klínové řemenice, vícedrážkové řemenice.

Soustružení - výroba řemenic a převodových kol

Soustružení řemenic a převodových kol pro řemenové převody.

 Soustružení, kovoobrábění, závitové tyče
Potřebuje například závitovou tyč s nestandardním závitem?

Soustružení, kovoobrábění

Soustružení hřídelí, nových i repasovaných. 

 Provozovna: Praha 9

 

 

Provozovna: Praha 9 

Provádíme opravy a výrobu náhradních dílů na auta i motocykly, nové i veterány. Vše co je možné vyrobit na soustruhu nebo fréze.

 Soustružení řadící skříně JEEP   
Oprava řadící skříně JEEP, válečný veterán

 Provozovna: Praha 9

 
Ocelová, mosazná a bronzová pouzdra

Výroba a opravy mosazných, ocelových a bronzových pouzder.

Samozřejmostí je také soustružení a finální úprava mazacích drážek a kanálů.
 Ocelová, mosazná a bronzová pouzdra

 Provozovna: Praha 9

 
Soustružení, kovoobrábění, dřevo

Soustružení, kovoobrábění, dřevo

Kusové soustružení můžeme nabídnout i pro materiály jako je dřevo nebo plast. Sériové obrábění nabízíme pro kov i plast.
Z nekovových materiálů jsme schopni soustružit například řemenice, závitové tyče, ale i prototypy a modely jiných součástí. Požadujete-li nejprve prototyp, je možné jej vyrobit například z tvrdého polystyrenu. Dá se tak předejít ztrátám cenného materiálu. 

Provozovna: Praha 9

Na soustruhu vyrábíme řemenice z kovu, ze dřeva i z plastu (silon apod.).
Repase řemenice - soustružení - repase a výroba náhradních dílů. Repase řemenice - soustružení - repase a výroba náhradních dílů.Repase řemenice - soustružení - repase a výroba náhradních dílů. Repase řemenice - soustružení - repase a výroba náhradních dílů.

 Provozovna: Praha 9

Soustružíme vnitřní i vnější závity podle potřeby v libovolném stoupání. Podkladem je nejlépe předložit stávající součásti, které je třeba nahradit, nebo výkres soustružených části. Výkres může být nakreslen v ruce, okótován, případně jej vytvoříme podle vašeho zadání zde na u nás.

 Provozovna: Praha 9

Podle potřeby jsme schopni přerovnat hlavu do auta, vyrobit podložky pod kola, vyrobit či opravit další atypické díly pro veterány - držáky brzdových kotoučů, trysky, matky, redukce, šroubení, řemenice a řemeničky, setrváky, vložky do svíček ad.

Provozovna: Praha 9